Bu içerik için Flash Player yüklemelisiniz
eGÜMRÜK
Ertürk Online
Kullanıcı adı:
Şifre:
Uygulama:
 
Not:Ertürk Dijital Arşiv uygulamamıza ErtürkOnline içinden de, aldığınız raporlara göre, (ilgili dokümanlarınıza) ulaşabilirsiniz!
İLETİŞİM
Bize Ulaşın

Hemen Arayın!

adres: Ankara Cad.Atabay Merkez İşhanı No:55 Kat:5 Daire:511 Sirkeci / İstanbul

telefon: +90 212 513 67 78

telefon: +90 212 513 29 22

faks: +90 212 512 20 21

e-posta: erturk@erturkgumruk.com

web: www.erturkgumruk.com

KURUMSAL
Hakkımızda

                Ertürk Gümrük Müşavirliği Ltd. Şirketi, Gümrük Başmüfettişliğinden emekli Fevzi Ertürk tarafından 1992 yılında kurulmuştur. ( 17.2.1992 günlü 2968 sayılı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi)

Çalışanlarıyla bir aile gibi bütünleşerek uzun soluklu projeleri yürüten ve yürütme hedefinde olan şirketimiz müşterilerinin her zaman yanında olan çözüm ortağı anlayışıyla güvenilir, hızlı ve dinamik hizmet vermektedir.

                Firmamız, müşterilerinin ithalat, ihracat, transit gümrük işlemlerini gerçekleştirdiği gibi, kendilerine dış ticaret ve gümrük mevzuatı hakkında danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

                Firmamız, kuruluşundan itibaren ağırlıklı olarak ilaç sektöründe hizmet vermesi nedeniyle bu sektörün gümrükleme hizmetlerinde uzmanlaşmış bulunmaktadır.

                Şirketimizde gümrük işlemleri tamamen elektronik ortamda yapılmaktadır. Sistemlerimiz, Gümrük İdarelerine online olarak bağlı olup uzman personelimiz bu sayede bütün gümrük işlemlerini en kısa sürede tamamlamaktadır.

                Firmamızda gerçekleştirilen tüm işlemlerin arşivlenmesi elektronik ortamda yapılmaktadır. Müşterilerimiz, kendilerine verdiğimiz özel güvenlik şifrelerini kullanarak işlemlerini web sayfamız üzerinden takip edebilmektedir.

DÖVİZ KURLARI
HAVA DURUMU
Ankara İstanbul İzmir
ANKARA İSTANBUL İZMİR
DUYURULAR
Web Sitemiz Yenilendi!

Web Sitemiz yeni arayüzüne geçiş yapmıştır. Sitemize içerik girişi devam etmektedir. Bize ulaşmak için e-posta adreslerimizi veya iletişim bölümündeki adres, telefon bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Gümrük Genel Tebliği (Gümrük İşlemleri) (SeriNo:81) ile ilgili yazı
indir
© 2011 ERTÜRK | Tasarım ve Uygulama: [Cin.Net]